Charytatywne szkolenie z pierwszej pomocy

Opublikowano

Zapraszamy Państwa do udziału w kompleksowym, profesjonalnym szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, które trener pierwszej pomocy i ratownik Krzysztof Jakucy z firmy MedykFX przeprowadzi dla Państwa, współdziałając z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy oraz Muzeum Warszawskiej Pragi.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych stanach zagrożenia życia i zdrowia oraz udzielenie pomocy ofiarom wojny w Ukrainie poprzez finansowe wsparcie zbiórki na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.
Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy i nasycone będzie elementami praktycznymi. Żyjąc w dużym i dynamicznie rozwijającym się mieście, jakim jest Warszawa, uważamy, że znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy jest niezmiernie ważna, często decyduje o być lub nie być, dlatego chcemy się nią dzielić, poprawiając nasze wspólne bezpieczeństwo.

Termin szkolenia: 20 kwietnia 2022 (środa)
Czas szkolenia: 10:00 – 16:00
Miejsce szkolenia: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52, Warszawa (dogodny dojazd komunikacją: metro, tramwaj, pociąg, autobus, rower miejski)

Liczba miejsc ograniczona jest do 16 osób — mała grupa uczestników ma duży wpływ na jakość działań dydaktycznych.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończony 18 rok życia oraz udział w zbiórce datków pieniężnych na rzecz Ukrainy do wystawionej na szkoleniu puszki Polskiej Akcji Humanitarnej!

Uwaga! O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń! Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: promocja@tpw.org.pl z podaniem tytułu wiadomości: „Szkolenie z pierwszej pomocy”. W odpowiedzi otrzymacie Państwo maila z prośbą o wypełnienie i odesłanie skanu/zdjęcia załączonego formularza zgłoszenia wraz z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.
Organizatorami szkolenia są:

  • MedykFX
  • Towarzystwo Przyjaciół Warszawy

przy wsparciu

  • Muzeum Warszawskiej Pragi (filia Muzeum Warszawy), które nieodpłatnie udostępnia swoją przestrzeń na ten cel.

Organizatorzy nie przyjmują żadnego wynagrodzenia ani jakichkolwiek innych dóbr czy środków związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem szkolenia.
Do zobaczenia w środę 20 kwietnia na warszawskiej Pradze!

Wróć