Archiwum aktualności. 2020

Zadbajmy o groby Powstańców Warszawskich

Opublikowano

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję uprzątania i odwiedzania grobów powstańczych.
W wyniku akcji „Zadbajmy o groby Powstańców Warszawskich” zadbaliśmy wspólnie o prawie 80 mogił, grobów symbolicznych, miejsc pamięci.

 

Więcej... Zadbajmy o groby Powstańców Warszawskich


Poznajcie wolontariuszy w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich

Opublikowano

Przez ostatnie dwa miesiące przedstawialiśmy Wam fantastycznych Wolontariuszy Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. To Oni codziennie w swoim wolnym czasie poza zakupami i posiłkami dostarczają Powstańcom Warszawskim w tym trudnym czasie radości i towarzystwa!

Asiu, Sylwio, Kamilo, Karolino, Kingo, Tomku, Radku, Michale! Dziękujemy Wam z całego serca! W nadchodzących tygodniach przedstawimy Wam kolejne osoby! Dzięki Wam świat jest piękniejszy!

Wciąż możesz dołączyć do tej wielkiej Rodziny!
Kontakt: wolontariat@tpw.org.pl
 

 

Więcej...


Poznajcie wolontariuszy w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich — Kinga

Opublikowano

Funkcjonowanie Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich prowadzonego przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski w partnerstwie z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy nie byłoby możliwe bez grona bezinteresownych i chętnych do pomocy osób — naszych wolontariuszy.

Skromni i życzliwi, nie szukają poklasku. Dlatego też, dziękując im za pracę, Towarzystwo Przyjaciół Warszawy jako stowarzyszenie koordynujące wolontariat w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich rozpoczyna cykl z serii „Biogramy wolontariuszy”, prezentujący ich sylwetki.

Poznajcie Kingę!

 

Więcej...


Spotkanie Wielokulturowe — finał projektu „Warszawa Wielokulturowa”

Opublikowano

Nadszedł czas podsumowania tegorocznego projektu „Warszawa Wielokulturowa” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy pod patronatem Centrum Wielokulturowego w Warszawie.
Projekt zmuszeni byliśmy przenieść do sieci i większość spotkań odbyła się ostatecznie on-line. Choć to nie to samo, co spotkania twarzą w twarz, cieszy nas bardzo, że w tych trudnych czasach nasze prezentacje/wykłady/wywiady zdobyły już ponad tysiąc wyświetleń!

 

Więcej... Spotkanie Wielokulturowe — finał projektu „Warszawa Wielokulturowa”


Strona 1 z 13