Placówki nagrodzone w roku 2017

Przedszkola

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Przedszkole nr 5 2017 – 2018
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 2017 – 2018
Przedszkole nr 18 2017 – 2018
Przedszkole nr 31 im. Zdzisława Witwickiego 2017 – 2018
Przedszkole nr 46 „W Krainie Baśni” 2017 – 2019
Przedszkole nr 51 „Misia Czarodzieja” 2017 – 2018
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” 2017 – 2019
Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy 2017 – 2019
Przedszkole nr 83 2017 – 2018
Przedszkole nr 88 „Pod Zielonym Listkiem” 2017 – 2018
Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I 2017 – 2018
Przedszkole nr 100 bezterminowo
Przedszkole nr 105 „Wesoła Stopiątka” bezterminowo
Przedszkole Integracyjne nr 120 2017 – 2019
Przedszkole nr 123 „Ocean Marzeń” 2017 – 2019
Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej 2017 – 2019
Przedszkole nr 131 2017 – 2019
Przedszkole nr 140 2017 – 2018
Przedszkole nr 144 „Zaczarowany Ołówek” 2017 – 2018
Przedszkole nr 182 „Tajemniczy Ogród” bezterminowo
Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej 2017 – 2019
Przedszkole nr 215 2017 – 2019
Przedszkole nr 216 2017 – 2018
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 im „Małego Europejczyka” 2017 – 2018
Przedszkole nr 236 „Mali Odkrywcy” 2017 – 2019
Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki 2017 – 2018
Przedszkole nr 239 2017 – 2018
Przedszkole nr 248 2017 – 2018
Przedszkole nr 264 „Pluszowego Misia” 2017 – 2019
Przedszkole nr 271 „Wróbelka Elemelka” 2017– 2018
Przedszkole nr 301 „Zaczarowany Świat” bezterminowo
Przedszkole nr 305 2017 – 2018
Przedszkole nr 308 Krasnala Hałabały 2107 – 2018
Przedszkole nr 318 „Zielony Zakątek” bezterminowo
Przedszkole nr 328 „Akademia pod czereśnią” 2017 – 2019
Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi 2017 – 2019
Przedszkole nr 340 Kasztanowego Ludka 2017 – 2018
Przedszkole nr 346 „Pod Kasztanem” 2017 – 2019
Przedszkole nr 352 2017 – 2019
Przedszkole nr 366 bezterminowo
Przedszkole nr 391 2017 – 2019
Przedszkole nr 395 im. Barbary Lewandowskiej 2017 – 2018
Przedszkole nr 417 2017 – 2018
Przedszkole nr 421 2017 – 2018

Szkoły i inne placówki oświatowe dla dzieci i młodzieży szkolnej

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie 2017 ‒ 2018
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa 141 w Warszawie im. majora Henryka Sucharskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w Warszawie 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 127 im Henryka Sienkiewicza 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 246 im. 1 WDP im. T. Kościuszki 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 340 im.profesora Bogusława Molskiego w Warszawie 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski J. Piłsudskiego 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. J.Ch. Andersena w Warszawie 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty 2017 ‒ 2018
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana 2017 ‒ 2018
Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego 2017 ‒ 2018
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy 2017 ‒ 2018
Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego. Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego w Warszawie 2017 ‒ 2018
Zespół Szkół nr 43 2017 ‒ 2018
Zespół Szkół nr 45 2017 ‒ 2018
Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki 2017 ‒ 2018
Gimnazjum nr 102 w Zespole Szkół nr 116 2017 ‒ 2019
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego 2017 ‒ 2019
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2017 ‒ 2019
LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego 2017 ‒ 2019
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr100 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 321 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy w warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego 2017 ‒ 2019
XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Warszawie 2017 ‒ 2019
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych 2017 ‒ 2019
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego 2017 ‒ 2019
Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica 2017 ‒ 2019
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 bezterminowo
Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej "Gustaw" i "Harnaś" bezterminowo
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" bezterminowo
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863r. bezterminowo
Gimnazjum nr 7 „Przy Łazienkach Królewskich” bezterminowo
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego bezterminowo
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego bezterminowo
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego bezterminowo
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego bezterminowo
Zespół Szkół Specjalnych 98. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 i Gimnazjum Specjalne nr 104 im. Małego Powstańca bezterminowo

Placówki nagrodzone w roku 2016

  Przedszkola

Przedszkola

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Przedszkole nr 46 „W Krainie Baśni” 2016–2017
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” 2016–2017
Przedszkole nr 66 2016–2017
Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy 2016–2017
Przedszkole 106 2016–2018
Przedszkole nr 119 „W Zielonym Ogrodzie” 2016–2018
Przedszkole nr 123 „Ocean Marzeń” 2016–2017
Przedszkole nr 125 „Pod Złotym Promykiem” 2016–2018
Przedszkole nr 128 2016–2018
Przedszkole nr 131 2016–2017
Przedszkole nr 155 „Roztańczona Kraina” 2016–2018
Przedszkole nr 157 „Przedszkole z Serduszkiem” 2016–2018
Przedszkole nr 178 „Kolorowa Kraina” 2016–2018
Przedszkole nr 192 „Wesoły Pędzelek” 2016–2018
Przedszkole nr 215 2016–2017
Przedszkole nr 230 2016–2017
Przedszkole nr 236 „Mali Odkrywcy” 2016–2017
Przedszkole nr 244 „Niegocińskie skrzaty” 2016–2017
Przedszkole nr 264 „Pluszowego Misia” 2016–2017
Przedszkole nr 325 2016–2018
Przedszkole nr 327 „Kolorowa Kraina” 2016–2017
Przedszkole 334 im. Jasia i Małgosi 2016–2017
Przedszkole nr 346 ”Pod Kasztanem” 2016–2017
Przedszkole nr 352 2016–2017
Przedszkole nr 397 „Ziarenko” 2016–2018
Przedszkole nr 400 2016–2018
Przedszkole nr 422 2016–2018
  Szkoły podstawowe

Szkoły podstawowe

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 2016–2017
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich w Warszawie 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 322 im. J. Brzechwy w Warszawie 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 355 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa 2016–2017
Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha 2016–2018
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie 2016–2017
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana 2016–2017
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 im. Władysława Reymonta 2016–2018
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej 2016–2017
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 2016– 2017
  Gimnazja

Gimnazja

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Gimnazjum nr 102 2016–2017
Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2016–2018
Gimnazjum nr 141 im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 2016–2018
Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego 2016–2018
Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari 2016–2017
Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II 2016–2017
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego 2016–2017
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2016–2018
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego 2016–2017
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie 2016–2017
  Szkoły ponadgimnazjalne

Szkoły ponadgimnazjalne

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Józefa Woźniaka 2016–2018
LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie 2016–2017
XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 2016–2017
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. prof. Stanisława Bergera 2016–2018
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie 2016–2017
Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica 2016–2017
  Pozostałe placówki

Pozostałe placówki

Nazwa placówki Certyfikat przyznano na lata
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych 2016–2017
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 2016–2017