Historia zaklęta w platerach z Fabryki Norblina

Opublikowano

Akcja „Historia zaklęta w platerach” Fundacji Fabryki Norblina wraz z Grupą Capital Park, pomysłodawcą i inwestorem projektu rewitalizacji Fabryki Norblina na warszawskiej Woli.

Jej celem jest poznanie ciekawych historii prawdziwych wyrobów pochodzących z dawnej fabryki Norblina oraz ich promocja w ramach powstającego muzeum, które upamiętni historię jednego z największych przedsiębiorstw dawnego Królestwa Polskiego.

Szczegóły konkursu:

  • za pomocą formularza na stronie: fabrykanorblina.pl/historia-platerow prześlij zdjęcie przedmiotu wyprodukowanego w Fabryce Norblina, który należy do Twojej rodziny oraz opisz jego historię
  • dowiedz się o tym przedmiocie jak najwięcej – jak znalazł się w Twojej rodzinie? Czy ma jakieś szczególne znaczenie? Jakie były jego losy na przestrzeni lat?

Najciekawsze historie staną się bohaterami działań promujących Otwarte Muzeum Dawnej Fabryki Norblina!

Czas trwania konkursu: 4 – 31 maja 2020 r.

Nagrody: Autorzy najciekawszych opowieści zostaną nagrodzeni zestawem upominków związanych z Fabryką Norblina, a także otrzymają wyjątkowe, personalizowane zaproszenia na otwarcie projektu po zakończeniu procesu jego rewitalizacji połączone ze zwiedzaniem muzeum dawnej fabryki.

Regulamin dostępny jest na stronie: https://fabrykanorblina.pl/2020/05/04/historia-zakleta-w-platerach-z-fabryki-norblina/

Wróć