Archiwum aktualności. 2015

Świąteczny koncert SGH

Opublikowano

Gdzieś pomiędzy szałem świątecznych zakupów, zerówkami a pieczeniem pierniczków warto znaleźć chwilę, żeby zatrzymać się i poczuć świąteczną atmosferę. Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL zaprasza na IX edycję Świątecznego Koncertu SGH, która odbędzie się 15 grudnia o godzinie 20:00 w klubie Palladium.

Więcej... Świąteczny koncert SGH


Tradycje Bożego Narodzenia

Opublikowano

W sobotę 12 grudnia o godz. 12:00 w Muzeum Niepodległości przy al. Solidarności 62 odbędzie się Spotkanie Historyczne „Kościoły i obrzędy bożonarodzeniowe”. Prelekcję poprowadzą Kamila Gelert i Agnieszka Trepkowska.

Po spotkaniu zapraszamy na spacer „Kościoły i historia Leszna” — spacer poprowadzi Agnieszka Trepkowska.

Wstęp do muzeum: 1 zł

 

Więcej... Tradycje Bożego Narodzenia


Fotorelacja z gry miejskiej po Lesie Bielańskim

Opublikowano

Z okazji obchodów Roku Lasu Bielańskiego, w ramach zdobywania przez placówki oświatowe certyfikatu Varsavianistyczna szkoła, w dniu 2 listopada 2015 r. odbyła się gra miejska zorganizowana przez Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Trasa wyznaczona dla uczestników przebiegała ścieżką edukacyjną przez najpiękniejsze rejony Lasu Bielańskiego.

Więcej... Fotorelacja z gry miejskiej po Lesie Bielańskim


Fotorelacja z sesji zamkowej „Walka o dobra kultury”

Opublikowano

29 października 2015 r. uczniowie uczestniczyli w drugiej w tym roku szkolnym Sesji Zamkowej organizowanej przez Fundację Artibus Muzyka — Obraz — Słowo we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy i Zamkiem Królewskim. Na uroczystą Sesję przybyli przedstawiciele reprezentujący: Kuratorium Oświaty, Biuro Edukacji oraz Urząd Prezydenta m.st. Warszawy. List do uczestników wystosował metropolia warszawski bp. Kazimierz Nycz

Więcej... Fotorelacja z sesji zamkowej „Walka o dobra kultury”


Spotkanie koordynatorów Varsavianistycznej szkoły

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy koordynatorów Varsavianistycznej szkoły na spotkanie, które odbędzie się w sali konferencyjnej PGR Bródno przy ul. św. Wincentego 92 w poniedziałek 26 października br. o godz. 14:00.

Więcej... Spotkanie koordynatorów Varsavianistycznej szkoły


Strona 1 z 3